Archiwum / nieczynne Chrzanów i Trzebinia Ocena końcowa: (2) Słabo

RESTAURACJA NIECZYNNA – Stare Mury – CHRZANÓW

LOKAL PRZESZEDŁ KUCHENNE REWOLUCJE I TERAZ NAZYWA SIĘ „UTARTE”.

RECENZJA Z NOWEGO MIEJSCA TUTAJ.

 

W Starych Murach byłem kiedyś na rodzinnej imprezie. Pamiętam, że było świeżo i smacznie. Nie robiłem wtedy zdjęć i reportażu, bo z zasady nie recenzuje jedzenia z wesel, chrzcin itp.

W pewien wrześniowy 2016, ciepły wieczór wybraliśmy się w parę osób na piwko. Na Chrzanowskim rynku upatrzyliśmy sobie stolik przy którym wygodnie siądzie 6 osób. Tak się złożyło, że owo miejsce należało do Starych Murów.

Zamówienia składamy przy barze i od razu płacimy.  Pokusiłem się na cielęcinę w sosie borowikowym z ziemniakami puree i mixem sałat – 25PLN. Mięso było miękkie, ale porcja nie powalała wielkością. Ziemniaki i sałaty, niczego szczególnego o czym warto byłoby napisać, nie wnosiły do całości.

J. wziął barszcz z krokietem z mięsem 15PLN. Ocenił go dobrze – zaznaczył, że krokiet świeżo smażony, na pewno nie odgrzewany w mikrofalówce.

K. chciała pierogi ruskie, ale chwilę po złożeniu zamówienia pojawiła się kelnerka, informując nas, że ruskich nie ma. Wybór padł więc na pierogi z mięsem – 12PLN. Okazały się tragiczne. Farsz mięsny niesmaczny, ciasto takie sobie, surówki całkowicie niejadalne. W ogóle wystarczy spojrzeć poniżej jak to wyglądało. Pierogi pływały w wodzie z buraczków i czerwonej kapusty i nimi przesiąkły. No mega lipa.

Po tej wizycie nie ma szans na pozytywna ocenę. Jedzenie zdecydowanie nie zachęca do powrotu. Obsługa też lekko kuleje – był mały zgrzyt z prostym zamówieniem lodów i ich dodatków, zabrakło paru rzeczy z menu i proponowano nam wymianę „w tej samej cenie, bo już nabite na kasę” – pozostawiam bez komentarza.

Nie wydaje mi się żebym wrócił na jedzenie. Na piwo z butelki za 6PLN już bardziej.

OCENY:

lokal / wystrój 3
wielkość porcji 3
smak 2
obsługa 2,5
cena / jakość 2,5

SUMA 13 ( tutaj sprawdzisz co się składa na oceny)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: