Kontakt

Sugestie? Pomysły? Zaproszenia?

Proszę pisać na adres:  bezfarmazonu@gmail.com


Z racji wielu „ofert” grzecznie dziękujemy platformom, firmom i restauracjom poszukującym blogerów piszących tylko płatne pozytywne recenzje. Nigdy nie byliśmy i nie jesteśmy zainteresowani takimi wpisami – ani za kasę ani za przysłowiowy talerz zupy.

Z przyjemnością napiszemy jednak o świeżym albo istniejącym od dawna miejscu  i karcie którą restaurator chciałby się pochwalić naszym czytelnikom.  Zaznaczamy jednak wyraźnie, iż jest to forma współpracy / promocji / prezentu,  a nie ustalonej pozytywnej recenzji. Naszych recenzji nigdy nie dajemy „do sprawdzenia” restauratorowi, nie obiecujemy również iż będą pełne lukru.

Zawsze piszemy otwarcie, konkretnie i bez farmazonów. Podstawą bloga jest pełna transparentność oraz szczerość – na ostateczny wydźwięk jakiegokolwiek wpisu na bezfarmazonu.pl restaurator nie ma wpływu, a naszych czytelników zawsze informujemy o jakiejkolwiek formie współpracy.

P.S. Nie uważamy się za kulinarnych ekspertów i jest nam bardzo daleko do gastronomicznych guru. Nasze opinie są subiektywne i jeśli ktoś się z nami nie zgadza lub nie pasuje mu bezpośredni styl pisania to polecamy uwadze inne konta piszące o gastro.

%d blogerów lubi to: