Nazwa to nie wszystko – Scandalicznie Dobry Burger – KRAKÓW, Bezogródek

W trakcie lunchu w pracy w maju 2016 wpadliśmy na szybkie co nieco do Bezogródka i skierowaliśmy się do jedynego tam w owym czasie foodtrucka z burgerami.

Zamówiłem Classica, a chłopaki po BBQ. Plus za możliwość płatności kartą. Po około 7 minutach dobrze zawinięte w papier burgery były już w naszych rękach.

Po rozwinięciu na ogół zaczynają dochodzić jakieś zapachy – tutaj nic. Po pierwszych dwóch gryzach już wiedziałem, że na nazwę swojego przybytku chłopaki muszą jeszcze sporo popracować.

Mięso całkowicie niesoczyste i ugrillowane na wiór. Bułka lekko ciepła, ale miękka o zerowej chrupkości, bez sezamu. Konsystencja grahamki pasującej na poranne pieczywo jakie się je z zółtym serem i masłem. Słabo – zdecydowanie najgorsza bułka jaką jadłem w burgerze.

O dodatkach nie ma nic do napisania, bo w Classicu nie mam wygórowanych wymagań.

Z plusów należy wspomnieć sos – mix majonezu, ketchupu i ‚ukrytej formuły’, ratował przed całkowitym fuckupem.

Za 17cie PLNów nie najadłem się i musiałem poprawić burrit’em od Calavery (której foodtruck stacjonuje również tam w Bezogródku). Chłopaki mówili, że mięso jest 180g – nie wydaje mi się…

Póki co na tle krakowskich burgerowni SDB wypada bardzo blado. Dopóki ktoś mi nie powie, że zmienili bułki nie ma mowy żebym znowu tam zawitał.

OCENY:

lokal / wystrój 3
wielkość porcji 3
smak 2
obsługa 3
cena / jakość 2

SUMA 13 ( tutaj sprawdzisz co się składa na oceny)

4 thoughts on “Nazwa to nie wszystko – Scandalicznie Dobry Burger – KRAKÓW, Bezogródek

  1. Zgadzam się z autorem, byłem tam dzisiaj pierwszy i ostatni raz, gdy zapytałem o gramaturę mięsa otrzymałem odpowiedź 200 gr, po otrzymaniu burgera wielkości mikrej, może 200 g ważył cały burger, bardzo mi przykro ale nawet mc serwuje lepsze burgery i za 19 zeta które zapłaciłem za swojego spaleńca, w MC bądź Burger King bym nie przejadł. Pani Gess…., by zeszła chyba na zawał próbując a nawet nie jedząc u tych „przemiłych” Państwa z obsługi, chociaż uśmiechem by nadrabiali bucówę.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s