Lipny polviet – Ha Noi – KRAKÓW, Centrum Handlowe M1

Będzie szybko, bo i dwie wizyty w 2014 były słabe. Lokal znajduje się w centrum handlowym M1. Wystrój jak w chińczykach – nie ma nad czym zbytnio się rozwodzić.

Za pierwszym razem w maju’14 byliśmy w godzinach szczytu i przez otwarte drzwi oraz takie jakby okno barowe z sali do kuchni widać było tylko jednego kucharza. To prawdopodobnie było powodem otrzymania naszego kurczaka po wietnamsku po ponad 30 minutach od zamówienia. Smak był w porządku i porcja całkiem spora, kurczak był chrupiący ze smacznymi surówkami.

Druga wizyta w listopadzie’14  była niestety dużo gorsza. Oczekiwanie ponad pół godziny na zupę z kurczakiem za 9 zeta i kurczaka po wietnamsku to lekka przesada. Zupa była bardzo wodnista z małą ilością pływających w środku dodatków, bardziej przypominała gorący kubek. Kurczak wietnamski był niesmaczny, przypalony, ze „zjaraną” czarną cebulą i ogólnie było go mało. Byłem strasznie głodny, więc go nie oddałem domyślając się, że musiałbym czekać kolejne pół h na poprawkę. W normalnych okolicznościach nie przyjąłbym takiego dania

Ceny w porównaniu do innych chińczyków wyższe, startowały od 19PLN (wietnamski 22PLN), napoje tylko w małych 200ml butelkach – nie cierpię tego.

Nie polecam – zbyt długi czas oczekiwania i ceny nieadekwatne do wielkości i jakości porcji.

OCENY:

  • lokal / wystrój     3
  • wielkość porcji    2
  • smak                    2,5
  • obsługa                2
  • cena / jakość      2

SUMA    11,5 (tutaj sprawdzisz co się składa na oceny)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s