Archiwum / nieczynne Kazimierz Kraków Kuchnia amerykańska Ocena końcowa: (1) Tragedia Ogródek Restauracja

LOKAL NIECZYNNY – Restauracja Avenue – KRAKÓW, ul. Józefa

RESTAURACJA  ZAMKNIĘTA

Ktoś z pracy wynalazł Groupona na burgery i wraz z chłopakami wybraliśmy się tam któregoś popołudnia w październiku 2014. Napiszę od razu – NIE IDŹ TAM !

W lokalu nie było absolutnie nikogo oprócz nas czterech. Zasiedliśmy na jednej z kanap. Zamówiliśmy po piwku, grouponowym zestawie i czekaliśmy, a jak już się doczekaliśmy to była to wielka tragedia i pomyłka. Mięso na burgery było na sto procent rozmrażane, bułka była twarda, a dodatki stare i stęchłe. Nie dało się tego jeść.

Próbowaliśmy opowiedzieć o naszych spostrzeżeniach pani z obsługi, ta jednak nie chciała nas słuchać. Ani słowa przepraszam, zero okazanej skruchy, rzuciła tylko: „tak u nas smakują burgery” hehe dobre co.

Colę którą zamówiliśmy do posiłku pani nalała z dwulitrowej otworzonej już wcześniej butelki. Najlepsze jest to, że kelnerka w ogóle się z tym nie kryła – ciekawe czy takie są tam standardy czy tylko wygląda tak obsługa gości z zakupów grupowych ?

Wyszliśmy bardzo wkur….. i dalej głodni. Radzę omijać szerokim łukiem. Ja tam nie wrócę choćby nie wiem co i każdemu będę odradzał. Żałuję tylko, że nie rozwaliłem tego burgera o ścianę – ale pomysł przyszedł mi do głowy dopiero parę minut po wyjściu.


OCENY (1-TRAGEDIA  2-SŁABO  3-OK  4-BARDZO DOBRZE  5-REWELACJA):

  • lokal / wystrój   3
  • wielkość porcji   3
  • smak  0
  • obsługa  0
  • cena / jakość   0

OCENA KOŃCOWA:  1,2 / 5  (tutaj sprawdzisz co się składa na oceny)

Screenshot 2020-06-03 at 00.26.30


 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: